Modes Jaunās Mājas | Jauns Lazy Francis


Šķiet, ilgi esam bijuši pazuduši, bet nu, Lazy Francis ir pārcēlies uz Jaunām Mājām! Tagad Jūs varat apciemot, pielaikot un iegādāties Lazy Francis Kr. Valdemāra iela 14, Rīga.
Trešdien 16. septembrī Lazy Francis uz sālsmaizi uzņems savus pirmos viesus un jau no nākamās dienas, vērs vaļā savas durvis un priecēs jaunos un pastāvīgos klientus ar unikālo dizainu gan tērpos, gan interjerā.
Esam parūpējušies arī par to, lai pārsteigtu Jūs ar Jaunu Kolekciju, kas priecēs un ienesīs jaunas krāsas Jūsu mazo atvašīšu dzīvēs! Rudens - Ziemas 2015 kolekcīja izceļas ar savu dažādību materiālu un detaļu izvēlē, izmēru amplitūda ir augusi, tagad pucēties Lazy Francis veikalā varēs bērni vecumā no 1-16 gadiem. Padomājuši esam arī par zēnu apģērbiem - eleganti uzvalki, krekli, bikses un aksesuāri!
Lai iepazītos un pārliecinātos par visiem jaunumiem, apciemo Lazy Francis jaunajā atrašanās vietā  Kr. Valdemāra iela 14, Rīga. 
Jauns ir arī darba laiks, tagad strādāsim arī sestdienās.  
P-Pk 10-19
S 10-17
Sv. Lazy, sorry :)

1 comment


  • Blaze

    UTS: Still struggling with that reading and coprnehemsion thing, aren't you? It's good to see that you don't let facts or even relevance get in your way. And you left a big greasy nose print on your post. Ewwwww.


Komentārs