Vai vēlies kļūt par Superzvaigzni?


Parādi sevi - foršu, enerģisku, unikālu - Lazy Francis jaunās kolekcijas fotosesijā!

Iegūsti spilgtu tēlu pie labākajiem stilistiem un tas tiks iemūžināts profesionālā fotosesijā pie fotogrāfa, kas zin kā notvert perfekto kadru. Radītie foto mākslasdarbi var tikt publicēti žurnālos, kā arī citos mēdijos, kas Tev liks iemirdzēties slavas alejā. Un lai nekad Tu neaizmirstu šo spilgto un emocijām bagāto piedzīvojumu, savā īpašumā iegūsi kvalitatīvas, apstrādātas un stilīgas bildes, ko likt rāmī pie sienas.

Uzņemt neaizmirstamus foto ir grūts un laikietilpīgs darbs, tāpēc rēķinies ar to, ka fotosesija var notikt vienu vai divas dienas (aptuveni 4-6 h dienā).
Plānotie fotosesijas datumi: 22.-24. oktobris.

Fotosesijai tiek meklēti par sevi pārliecināti, enerģiski un bezbailīgi zēni ar apģērbu izmēriem 134 un 140.
Meklējam zēnus ar gariem, blondiem vai rudiem matiem, vai zēnus ar tumšu ādas krāsu un/vai aziātisku izcelsmi.

Meklējam arī jaukas, smaidīgas un dzīvespriecīgas meitenes ar apģērbu izmēriem 110-116, 122-128, 134-140.
Kā arī, ļoti meklējam meitenīti, kuru ir apciemojusi zobu feja un ir aiznesusi priekšējos zobiņus, un/vai tumšādainu princesi.

Interesējošos jautājumus, bildes un aprakstus par, iespējams, nākošo zvaigzni sūtīt uz e-pastu olga@lazyfrancis.com


1 comment


  • Jayne

    That’s a fascinating idea, but untfnturaoely, the aroma from coffee isn’t really from the caffeine. There are hundreds of other aromatic compounds in coffee. And even if you put the caffeine in the candle, it would not vaporize at the temperature that the candle burns, so you couldn’t really inhale it.


Komentārs