Idejas dāvanām


Svētkiem tuvojoties aizvien straujāk, veikalā piedāvāto preču klāstu ir papildinājušas arī dažādas Latvijas mākslinieku un dizaineru darinātas lietas, kuras derēs kā lieliskas dāvanas un iepriecinājumi.

Tuvojoties ziemai, ikviens bērns sapņo un gaida, kad varēs izbaudīt īstus ziemas priekus ceļot sniegavīrus, pikojoties un, protams, vizinoties ar ragaviņām.
Iepazīstinām ar mūsu pašu, Latvijas ražotāju izgatavotajām, videi un bērniem draudzīgajām ragaviņām "Žube". Ragaviņas tiek ražotas Latvijā no liekti līmēta bērza saplākšņa. Pateicoties tam, tās iegūst pamatīgumu, izturību un elegantu izskatu. Ražošanā izmantotās izejvielas, nesatur bērniem bīstamas vielas.

Ja ziemas priekus labāk patīk baudīt siltā istabā ar tējas krūzi rokās, noskatoties uz sniegputeni ārā, tad šādās reizēs noderēs krāsojamās modes grāmatas vai papīra lelles, kuru ietērpšana skaistos un stilīgos tērpos ir katra paša mazā modnieka pārziņā un iztēlē.

Ir pienācis arī laiks sākt gatavot un nosūtītu apsveikuma kartiņas saviem draugiem un radiem. Kādēļ gan šogad neizmantot oriģinālās, mūsu pašmāju mākslinieces Agneses Grīnbergas roku darinātās kartītes ar mīļiem zīmējumiem?

Gada tumšākajā laikā tik daudziem patīk ienest mājās papildus gaismu un siltumu ar skaistām un smaržīgām svecēm. Varbūt tieši tā ir perfekta dāvana kādam  no Taviem draugiem? Veikalā pieejamās sveces vari dāvināt arī ar kādu īpašu vēstījumu, kurš uzdrukāts uz sveces trauciņa.
Lai vai kuru dāvanu izvēlēsies, mēs to iesaiņosim skaistā dāvanu kastītē vai maisiņā.

Veikalā ir pieejams vēl lielāks un plašāks klāsts gan citu mākslinieku darinātajām lietām, gan arī mūsu kleitām, uzvalkiem un aksesuāriem.

Nāc ciemos!

 


1 comment


  • Shermaine

    Finlaly! This is just what I was looking for.


Komentārs