Lazy Francis jau atkal uz sarkanā paklāja...


Jau otro reizi Latvijas bērnu apģērba modes zīmola “Lazy Francis” radīto kleitu Holivudas kinozvaigzne izvēlējusies iznācienam uz sarkanā paklāja pasaules mēroga filmas “Skaistums tev līdzās” (Collateral Beauty) pirmizrādes ceremonijā Ņujorkā. Kleitu šoreiz iegādājusies jauniņā, tikai divpadsmit gadus vecā amerikāņu aktrise Kailija Rodžersa (Kylie Rogers) no Teksasas.

Kailija latviešu zīmola “Lazy Francis” kleitu demonstrēja uz sarkanā paklāja ilgi gaidītās filmas “Skaistums tev līdzās” (Collateral Beauty) pirmizrādes ceremonijā. Filmā galveno lomu spēlē Holivudas kinoekrānu zvaigzne Vils Smits kopā ar iecienītiem un pasaulē zināmiem aktieriem kā Keira Naitlija, Keita Vinsleta, Helēna Mirena un Edvards Nortons. Filmas pirmizrāde ASV un Eiropas kinoteātros tiks demonstrēta 2016. gada decembrī, savukārt latvieši uz saviem kinoekrāniem varēs vērot no nākamā gada 6.janvāra.

 

Vēl pavisam nesen zīmola “Lazy Francis” kleita gozējās uz Kannu filmu festivāla sarkanā paklāja. Toreiz Latvijas zīmola tērpu bija izvēlējusies Stīvena Spīlberga filmas "Lielais draudzīgais milzis” viena no galvenās lomas spēlētājām Rūbija Bārnhila, un visu pasauli zibenīgā ātrumā aplidoja fotogrāfijas ar sinepju krāsas kleitā tērpto aktrisi pie rokas slavenajam režisoram. Jau toreiz zīmola “Lazy Francis” dizainere Olga Krūze uzsvēra, ka tas bijis pirmais tik augsta līmeņa veiksmes stāsts un ka ielauzties starptautiskajā tirgū nav viegli.  Olga Krūze cer, ka zīmola kleitas turpinās iekarot Rietumu tirgu, un no sirds priecājas, ka šis ir jau otrais tik augsta līmeņa veiksmes stāsts. “Iekarot vietu starptautiskajā tirgū nav viegli, jo tur ir daudz talantīgu cilvēku! Taču acīmredzami izvēle ir klientu ziņā, un mums ir prieks, ka ir daudz mazas meitenes un zēni, kuriem patīk justies ērti, būt stilīgiem, būt personībām un atšķirties no citiem!" uzsver Olga.

“Arvien biežāk “Lazy Francis” pamana ārvalstu šovbiznesa industrijas pārstāvji, stilisti, ģērbēji un modes redaktori.” sajūsmu neslēpj zīmola dizainere Olga Krūze, kura šī gada novembra vidū Londonā prestižajā Čelsijas rajonā atvēra bērnu apģērbu un aksesuāru veikalu “Kids Emporium”, apvienojot vairāku augstas klases zīmolus vienuviet, tādēļ līdzās “Lazy Francis” darinājumiem, veikalā var iegādāties vairāk kā 16 brendu izstrādājumus bērniem, tai skaitā arī Latvijas zīmolu Hebe, MiMiMi un citu stilīgo apģērbu, augstas kvalitātes apavus, unikālus aksesuārus, interesantas rotaļlietas un īpašas dāvanas zēniem un meitenēm no zīdaiņa vecuma līdz 16 gadiem, dekora priekšmetus, gleznas un suvenīrus. Veikals tapa 6 nedēļu laikā intensīva remonta rezultātā, lai paspētu iegūt britu uzmanību īsi pirms Ziemassvētku dāvanu sagādāšanas perioda. Divu gadu lakā Londonā plānots atvērt vēl 2 šāda tipa multibrendu koncepta veikalus, veicinot Latvijas zīmolu attīstību un atpazīstamību.

Zīmols “Lazy Francis” rada ne tikai "couture" jeb augstās modes kolekcijas, bet arī ikdienas tērpus, kuros akcents likts uz augstas kvalitātes materiāliem un īpašām detaļām, kas padara kolekcijas unikālas. Zīmola darinātais bērnu un pusaudžu apģērbs gandrīz 4  gadus ir pazīstams Latvijā un nu jau arī tālu ārpus tās robežām, kā arī izpelnījies vairāku prestižu modes žurnālu uzmanību. Zīmols ir pazīstams ar saviem izsmalcināti skaistajiem apģērbiem meitenēm, un, atsaucoties klientu vēlmēm, ir paplašinājis piedāvājumu arī zēniem vecumā no 1 līdz 16 gadiem ar uzvalkiem un krekliem svinībām, kā arī ikdienas apģērbu. Jau kopš pašiem zīmola pirmsākumiem 2013. gadā “Lazy Francis” savus apģērbus un aksesuārus darina un pārdod Latvijā, pašā Rīgas sirdī un ārpus tās, kā arī interneta veikalā www.lazyfrancis.lv

 

.

 


1 comment


  • Trish

    F*€iânkc™ awesome things here. I’m very glad to see your post. Thanks a lot and i’m looking forward to contact you. Will you kindly drop me a e-mail?


Komentārs