'Lazy Francis' jaunā kolekcija, kas tapusi sadarbībā ar Čārlija Čaplina ģimeni | delfi.lv


Pirmo reizi Rīgas modes nedēļas laikā, kas šopavasar notika no 30. marta līdz 3. aprīlim, tajā prezentēti arī Latvijas bērnu modes zīmoli. Nākamās sezonas rudens/ziemas kolekciju demonstrēja arī apģērbu zīmols "Lazy Francis", kas ir iecienīts ne tikai Latvijā, bet novērtēts arī ārvalstīs, informē zīmola pārstāvji.

Jaunā kolekcija "Silent Circus" ir īpaši izstrādāta par godu mēmā kino leģendai Čārlijam Čaplinam, un tērpu darināšanas procesā ir izmantots audums ar pasaulē atpazīstamā aktiera siluetu. Unikālais apdrukas raksts un tā izmantošana kolekcijas tērpos ir saskaņota ar Čaplina ģimeni, atklāj "Lazy Francis" pārstāvji.

"Mēs esam lepni dāvināt mūsu klientiem šo oriģinālo kolekciju, kas veltīta Čārlija Čaplina talantam un neticami aizraujošajai dzīvei," stāsta Olga Krūze, zīmola un veikala "Lazy Francis" radītāja un tērpu dizainere.

Apģērbu līnijas pamatā ir augstā vidukļa īsās un "maxi" garuma kleitas, "unisex" stila meiteņu un zēnu frakas ar noņemamu astes daļu, krekli un šorti, vestes, "oversize" mēteļi, kā arī ar rokām darināti aksesuāri.
Lasi vairāk: delfi.lv

 


Komentārs