Lazy Francis 'Move' kolekcija | thebabyspot.ca


Pavasaris ir jau klāt un Lazy Francis ir izveidojis vairākus stilīgus apģērbus mazajiem modniekiem. Viņu 'Move' kolekcija ir iedvesmojoša, iztēli rosinoša un katrs apģērbs ir mūsdienīgs un stilīgs.
Lazy Francis tika radīts vecākiem, kuri vēlas, lai viņu bērni izskatītos oriģināli un mūsdienīgi. 

Šī rūtainā žakete ir perfekti piemērota pavasarīgam laikam. Tā neļaus jūsu mazajam džentlmenim nosalt spēlējoties vēsajā pavasara gaisā.

Šie asimetriskā dizaina kuplie Tutu svārki ir katras meitenes sapnis! Lieliska izvēle, lai sapostos kādam īpašam notikumam vai arī kombinē ar T-kreklu ikdienas pastaigai.

Mēs mīlam šo piparmētras zaļo kleitu ar tauriņu motīvu un rozā akcentiem! Šī ir 'must have' vasaras kleita ģimenes pasākumiem, saviesīgiem pasākumiem vai vienkārši tāpat. Mūsuprāt franču mežģīne piešķir kleitai īpaši izsmalcinātu noskaņu.

Šajā kleitā jūsu mazā modniece varēs sajusties kā īsta feja! Sarkanā bante ir izcili spilgts akcents.

Esi īpaši stilīga savā dzimšanas dienā šajā violetajā zīmuļkleitā ar košas bantes akcentu uz viena pleca. Pieejama arī mirdzoši dzeltenā krāsā.

Mēs esam sajūsmā par šo asimetriskā dizaina tumši zilo kokvilnas kleitu ar fuksiju krāsas tilla apakšsvārkiem! Ļauj mazajai modniecei izdzīvot visus vasaras piedzīvojumus šajā burvīgajā kleitā!

Lasi vairāk: The Baby Spot

 


1 comment


  • Woods

    Det stämmer att ediktet i Nantes skrevs under 1598, men det innebar inte slutet på religionskrigen. Ediktet i Nantes innebar en vapenvila fram till 1610; därefter utbröt ett nytt religionskrig i Frankrike som inte var över förrän 1629. I traditionell hivknriestrisoing har slutpunkten satts till 1598, men modern forskning har justerat detta eftersom det inte stämmer med fakta. Se Mack P Holt, The French Wars of Religion, 1562-1629 (Cambridge University Press 2005).


Komentārs