Pirmā Latvijā radītā kleita uz Kannu sarkanā paklāja | tvnet.lv


Rūbija Bārnhila ir uzlecoša Holivudas zvaigzne, meitene, kura 11 gadu vecumā lieliski orientējas ne tikai kinomākslā, bet arī modē. Rūbija aug Češīras grāfistē, tiek audzināta labākajās britu tradīcijās un ar savām lieliskajām manierēm un izkopto gaumi jau kopš 2011.gada iekaro kino skatītāju sirdis. Šobrīd viņas honorārs par lomu Stīvena Spīlberga filmā "The big friendly giant"/"Lielais draudzīgais milzis"/ sasniedz apmēram 490 000 sterliņu mārciņu. Nav brīnums, ka šī talantīgā meitene iznācienam uz Kannu sarkanā paklāja sev kleitu izvēlējās pati!

«Kā mūsdienīgs bērns, Rūbija sev kleitu meklēja interneta veikalā childrensalon.com, kur līdzās tādiem zīmoliem kā Burberry, Dior,Gucci, Fendi, Roberto Cavalli var atrast arī mūsu radītos apģērbus.

Mums veicās, viņai iepatikās tieši mūsu kleita - Lazy Francis jau lielu popularitāti iekarojušais modelis,» stāsta dizainere Olga Krūze. «Es ar Rūbiju tikos klātienē. Zālē, kur bija daudz tērpu no pasaules augstākā līmeņa dizaineriem un viņas stilists viņai piedāvāja kleitas, kas bija viena par otru krāšņākas, Rūbija atkal izvēlējās Lazy Francis. Domāju, ka ir lieki stāstīt, cik lieliski bija to piedzīvot! Es ar savu darbu ļoti cenšos iekarot ne tikai Latvijas, bet arī ārvalstu bērnu sirdis, un šis bija izcils panākums! Mani pārsteidza šīs meitenes profesionalitāte - viņa izvēlējās kleitu, kas atšķīrās no visām citām, un atteicās no savu palīgu piedāvājumiem to papildināt ar bantēm, lentām, volāniem un ziediem,» iespaidos dalās dizainere.

«Sinepju zaļā krāsa lieliski izcelsies uz Kannu sarkanā paklāja!» pārliecinoši teica Rūbija un nekļūdījās.

Jāpiebilst, ka jaunajai aktrisei šis bija pirmais tāda līmeņa pasākums. Viņa pati to komentēja, stāstot, ka pirms filmēšanās ilgi apmeklējusi teātra mākslas nodarbības:«Tas ir īsts brīnums, ka es esmu šeit!» Rūbija teica žurnālistiem. Fotogrāfijas, kurās viņa redzama pie rokas Stīvenam Spīlbergam, īsā brīdī sociālajos tīklos apceļoja visu pasauli. Tā strādā Holivudā!

Lasi vairāk: tvnet.lv

 


1 comment


  • Brandy

    >mike duffau is 100 percent correctif she dont sign one a prenup that is then what was her initial int8#tion&ne230;i think a male powerballwinner who has any brains at all only promise to his family would be well,,,ill never be married


Komentārs