Perfektā kleita | Blogs "Les Enfants a Paris"


Par visu vairāk, bērnībā man patika kopīgi ar mammu doties manas perfektās (Ziemassvētku) kleitas meklējumos! Es vienmēr izvēlējos pēc iespējas meitenīgāku kleitu, ar ielocēm, rišām un samtu! Parasti mēs devāmies uz lielo iepirkšanās centru un pavadījām tur visu dienu, meklējot īsto kleitu, un vienmēr iegādājāmies arī vēl papildus dāvanas.

Un lai gan man pašai nav meitiņa, vienmēr ar prieku pārlūkoju dažādu apģērbu zīmolu piedāvājumus internetā, meklējot skaistās kleitas manu draugu bērniem ... un bieži vien es brīnos - kādēļ gan šādas kleitas netiek šūtas arī manā izmērā? Viens no šādiem zīmoliem ir Lazy Francis!

Lazy Francis piedāvājumā ir iespējams atrast visskaistāko un unikālāko bērnu apģērbu un aksesuārus modernākajām un elegantākajām meitenēm un zēniem. Jūs atradīsiet visu kas nepieciešams, lai varētu radīt savu vienreizējo, neatdarināmo stilu ikdienai un īpašajiem pasākumiem. Tā kā katrs produkts ir 100% ražots Eiropā no krāšņākajiem un kvalitatīvākajiem audumiem, Jūs varat būt pārliecināti, ka Lazy Francis apģērbi izskatīsies tieši tāpat kā bildēs.

Avots: Les enfants e Paris

 


1 comment


  • Jonetta

    Da ich zur Zeit auf der Suche nach einem tollen Vogelhaus bin, finde ich das dort angebotene total süß!Von deinen tollen Deko-Ideen bin ich immer wieder bertesiegt!Der Hirsch gefällt mir von den drei Sachen am Besten! Danke für diese tollen Gewinne!


Komentārs