Kā iegādāties?


Lazy Francis piedāvā vairākus veidus kā Tu vari iegādāties iemīļoto un noskatīto tērpu. Tev atliek vien izvēlēties sev ērtāko.

Iepērcies veikalā A. Pumpura ielā 3, Rīgā. Šeit Tu atradīsi plašu tērpu izvēli gan meitenēm, gan zēniem. Veikala piedāvājums ik nedēļu tiek papildināts ar jauniem un neredzētiem tērpiem, tādēļ iegriezies pie mums biežāk. Par pirkumiem veikalā ir iespējams norēķināties:

  • skaidrā naudā 
  • izmantojot kredītkartes un debetkartes (Visa, MasterCard, Maestro, American Express)
Izmanto mūsu interneta veikalu - ērtākais, ātrākais un drošākais pasūtījuma veikšanas veids, izmantojot mūsu mājaslapas interneta veikala opciju. Piedāvājam vairākas piegādes iespējas. Veikalā preču piedāvājums vienmēr ir plašāks nekā interneta veikalā. Tādēļ, ja nevari ko atrast, sazinies ar mums un mēs nosūtīsim Tev bildes un izstāstīsim visas detaļas. Par pirkumiem interneta veikalā ir iespējams norēķināties:
  • izmantojot kredītkartes un debetkartes (Visa, MasterCard, Maestro, American Express)
Raksti mums uz e-pastu info@lazyfrancis.com vai zvani uz +371 25 611 622, dalies ar savām vēlmēm un mēs noformēsim Tavu pasūtījumu. Piedāvājam vairākas piegādes iespējas. Rakstot vai zvanot ir iespējams norēķināties:
  • skaidrā naudā veikalā
  • ar bankas pārskaitījumu

Lazy Francis bankas rekvizīti: 
SIA “Lazy Francis”
PVN Reģ. Nr. LV40103650217
Bruņinieku iela 117-3, Rīga, LV-1009
SEB Banka, kods: UNLALV2X
Konts: LV66UNLA0050020411664