Kolekciju kaleidoskops


“Sagittarius A*: Guests from the Future”/ “Sagittarius A*: Viesi no nākotnes”

Kolekcija radīta iedvesmojoties no noslēpumainās un plašās Piena Ceļa galaktikas, kurā savu mājvietu ir radusi arī unikālā un krāsainā planēta Zeme. Gluži tāpat kā Visumā ir izkaisītas neskaitāmas, mirdzošas zvaigznes, arī bērni no dažādām Zemes valstīm un kultūram ir nākuši kopā, lai svinētu Dzīvi un Skaistumu.

 

Silent Circus/ Klusais cirkus

Kolekcija “Silent Circus” ir veltīta kino leģendai Čārlijam Čaplinam. Tērpu darināšanā ir izmantots audums ar pasaulē atpazīstamo Čaplina siluetu. Auduma dizains un raksts ir pašu Lazy Francis zīmēts un veidots un tā izmantošana kolekcijas tērpos ir īpaši saskaņota ar Čārlija Čaplina ģimeni.

Augstākās kvalitātes, viegls un gaismu atstarojošs dabīgais zīds, mežģīnes, faktūraina vilna, eco kažokādas, samts un īsti akmeņi – tas viss ir lieliski savienots dažādu siluetu kleitās un svārkos, kreklos, modīgās asimetriska dizaina vestēs un paplatināta piegriezuma mēteļos, kā arī unisex frakās, kuras ar vienu rokas kustību pārtop elegantās žaketēs. Kolekcija ir ietērpta melnbaltā, drosmīgi sarkanā, maigi rozā un zilā un sudrabaini pelēkā krāsu paletē.

 

Tales of 1,001 nights/ Tūkstoš un vienas nakts pasakas

Motīvi meklējami austrumu pasaku noslēpumainībā un burvībā. Unikālu tērpu siluetu bagātība – klasisku detaļu, izsmalcinātu elementu un krāšņa ielas stila savienojums, interesanti kleitu garumi un formas un ar rokām šūti mežģīņu apakšsvārki. Tērpi košās un sulīgās vasaras krāsās kombinācijā ar augstākās kvalitātes zīdu, īstu Itālijā radītu ādu, īpašiem Francijā veidotiem izšuvumiem un izmeklētām mežģīnēm.

Unpredictable/ Neparedzamie

Bagātīgu, izmeklētu krāsu, unikāla stila, izsmalcinātu dizainu krāšņas kombinācijas - būt dažādiem un neprognozējamiem. Izbaudīt krāsas, formas un emocijas. 

 Bright and brave/ Spilgti un drosmīgi

Zīds, mirdzoša viskoze, mežģīņu detaļas, 3D tekstūra, eleganta kokvilna un asi silueti - drosmīga alternatīva animācijas filmu varoņu aplikācijām.

I am not a princess!/ Es neesmu princese!

Brīnišķīgā franču un itāļu žakarda krāšņums savienojumā ar tīriem un bagātīgiem toņiem, burvīgi rotaļīgam tēlam. Tills, dārgakmeņi, rišas, ieloces - nav jābūt princesei, lai greznība ienāktu arī ikdienā. 

Rainbow/ Varavīksne

Dzīvespriecīgas krāsu eksplozijas, emociju pārbagātība, trausla elegance un draiskulības. Laiks, kad neapšaubāmi vari atļauties būt tāds, kāds vēlies.